16 Nisan 2011 Cumartesi

Daikin Klima Fotoğraf Yarışması Katılım Koşulları

Daikin Klima Fotoğraf Yarışması Katılım Koşulları

Daikin Klima Fotoğraf Yarışması’na ("Yarışma") katılmadan önce lütfen aşağıdaki Katılım Koşulları’nı okuyunuz.
Yarışma’ya erişiminiz ve Yarışma’yı kullanımınız ilgili yasal düzenlemelere ve işbu Katılım Koşulları’nda belirtilen hüküm ve koşullara tabidir.
Yarışma’yı herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler işbu Katılım koşulları’nı kabul etmiş sayılacaktır. İşbu Katılım koşulları’nda kullanılan “Katılımcı/Katılımcılar” terimi, Yarışma’yı üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir. Katılımcı, Daikin Klima Pazarlama Ltd. Şti. (“Daikin Klima”) tarafından Yarışma’nın kullanımına veya Yarışma’da yer alan hizmetlere ilişkin olarak Daikin Klima tarafından açıklanan her türlü beyanı kabul etmiş sayılmaktadır. Katılımcılar Yarışma’yı herhangi bir şekilde kullandıkları anda işbu Katılım koşulları’nı kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.
Daikin Klima, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten sıfatıyla 5651 sayılı Kanun kapsamında bir yer sağlayıcıdır ve hukuki ve cezai sorumluluğu 5651 Sayılı Kanun’da düzenlendiği şekliyle sınırlı olup, içerikle ilgili tüm sorumluluk Katılımcı’ya aittir.


http://havahayattir.com/


___
http://www.enginsubasi.com
http://enginsubasi.deviantart.com
https://twitter.com/EnginSubasi
facebook.com/enginsubasi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Cep Telefonumun Bataryasını Sömüren Programlar

QuickMemo+ Home Screen